وبلاگ رسمی ما

معاینه تخصصی چشم حیوانات

 با توجه به اهمیت معاینات دوره ای و لزوم  تشخیص زود هنگام  بیماری ها  معاینه ادواری چشم جهت کنترل بیماری های چشم حیوانات خانگی توصیه شده که سبب کاهش میزان نابینایی وابسته به سن و کنترل بیماری های چشم در حیوانات خانگی می شود.دراین فیلم شما با پاره از اقدامات ضروری و بخشی از علایم بیماری ها آشنا می شوید.

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماهر تلفن بیمارستان تماص حاصل فرمایید      02122843643 

مطالعه مطلب

توکسوپلاسموز و واقعیت ارتباط آن با ناباروری در انسان -2

 

یکی از بیماری های مشترک بین انسان و گربه ها بیماری توکسوپلاسموز می باشد که یکی از نگرانی های جدی صاحبان گربه ها بوده و ترس از ناباروری و سقط جنین  از  جمله  سوالات مهم بین جامعه می بلشد .در این فیلم شما با ناگفته های این بیماری آشنا خواهید شد 

 

 

 

 

مطالعه مطلب

آرامبخشی و بی هوشی در حیوانات مسن و با سابقه بیماری

یکی از نگرانی های صاحبان حیوانات خطرات در زمان القاء آرامبخشی و بی هوشی در حیوانات جهت اقدامات مختلف درمانی بخصوص دندانپزشکی می باشد.در این فیلم به بسیاری از سوالات و نگرانی های شما پاسخ داده خواهد شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراقبت های  خانگی و اقدامات ممکن در درمان  بیماری های دهان و دندان  به صفحه کلینیک دندانپزشکی بیمارستان دامپزشکی ایرانیان مراجعه فرمایید.

مطالعه مطلب

فواید عقیم کردن سگ ها

 یکی از نگرانی های مهم صاحبان سگ های نر و ماده  عقیم کردن آنها می باشد.این سوال همواره در ذهن صاحبان  حیوانات مطرح می باشد که این جراحی به صلاح حیوان بوده یا خیر.یا با این جراحی به حیوان ظلم می شود یا به نفع حیوان می باشد.

مطالعه مطلب

عقیم سازی سگ

اقدامات اولیه اورژانس چشم و معاینات تخصصی چشم حیوانات

چشم عضو حساس و بسیار مهمی در بدن می باشد.و با توجه به اینگه حیوانات قدرت بیان مشکلات خود را ندارند صاحبان آنها و دامپزشکان نقش مهمی در شناسایی زودهنگام مشکلات آنها دارند. در این فیلم شما با اقدامات اولیه در برخورد با اورژانس چشم تا رساندن حیوان به مرکز درمانی آشنا می شوید. و از لزوم معاینات دوره ای چشم حیوانات  مطلع می شوید. لازم بذکر است هیچ اقدام خودسرانه ای نکنید و در صورت بروز مشکل با مرکز  اورژانس (02122843643) بیمارستان دامپزشکی ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

مطالعه مطلب

صفحه‌ها