وبلاگ رسمی ما

آرامبخشی و بی هوشی در حیوانات مسن و با سابقه بیماری

یکی از نگرانی های صاحبان حیوانات خطرات در زمان القاء آرامبخشی و بی هوشی در حیوانات جهت اقدامات مختلف درمانی بخصوص دندانپزشکی می باشد.در این فیلم به بسیاری از سوالات و نگرانی های شما پاسخ داده خواهد شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراقبت های  خانگی و اقدامات ممکن در درمان  بیماری های دهان و دندان  به صفحه کلینیک دندانپزشکی بیمارستان دامپزشکی ایرانیان مراجعه فرمایید.

مطالعه مطلب

فواید عقیم کردن سگ ها

 یکی از نگرانی های مهم صاحبان سگ های نر و ماده  عقیم کردن آنها می باشد.این سوال همواره در ذهن صاحبان  حیوانات مطرح می باشد که این جراحی به صلاح حیوان بوده یا خیر.یا با این جراحی به حیوان ظلم می شود یا به نفع حیوان می باشد.

مطالعه مطلب

عقیم سازی سگ

اقدامات اولیه اورژانس چشم و معاینات تخصصی چشم حیوانات

چشم عضو حساس و بسیار مهمی در بدن می باشد.و با توجه به اینگه حیوانات قدرت بیان مشکلات خود را ندارند صاحبان آنها و دامپزشکان نقش مهمی در شناسایی زودهنگام مشکلات آنها دارند. در این فیلم شما با اقدامات اولیه در برخورد با اورژانس چشم تا رساندن حیوان به مرکز درمانی آشنا می شوید. و از لزوم معاینات دوره ای چشم حیوانات  مطلع می شوید. لازم بذکر است هیچ اقدام خودسرانه ای نکنید و در صورت بروز مشکل با مرکز  اورژانس (02122843643) بیمارستان دامپزشکی ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

مطالعه مطلب

آیا همیشه باید از غذای خشک برای گربه ها استفاده کرد؟

یکی از سوالات مهم در مورد تغذیه حیوانات خانگی بخصوص گربه ها  در مورد خشک یا تر بودن یا مصرف غذای خانگی می باشد.در این فیلم شما با نکات مهمی در این خصوص آشنا می شوید

 

مطالعه مطلب

غذای خشک گربه

مهمترین علت بوی بد دهان گربه ها چیست ؟

 بوی بد دهان گربه ها دلایل مختلفی دارد. بیماری های دهان و دندان و بیماری های کیلوی و گاهی ناراحتی های گوارش از جمله علل این عارضه می باشد.شما در این فیلم با برخی علل شایع این بیماری آشنا می شوید

مطالعه مطلب

بوی بد دهان گربه ها

صفحه‌ها