تاسیس اولین بخش اورژانس و ICU شبانه روزی دامپزشکی و مراقبت های ویژه حیوانات کشور در بیمارستان دامپزشکی ایرانیان

 

 انتقال خون دامپزشکی واورژانس شبانه روزی دامپزشکی ،icu وبخش مراقبت های ویژه دامپزشکی

بخش مراقبت های ویژه (ICU)

یکی از بخش های پیشرفته در بیمارستان دامپزشکی ایرانیان بخش مراقبت های ویژه می باشد. که بصورت شبانه روزی یا بصورت مستقیم توسط دامپزشک متخصص داخلی یا در موارد اورژانس ترما که شامل موارد سقوط یا تصادفات که نیاز به مشاوره جراحی می باشد  توسط متخصص جراحی اداره میشود یا در موارد خاص زیر نظر این افرادتوسط دامپزشک عمومی با تجربه یا رزیدنت اقدامات لازم و ضروری انجام می پذیرد.

 

این بخش شامل اورژانس بیماری های قلبی و تنفسی ، بیماری های کلیوی ، سوختگی ها ، انواع شکستگی ها و همچنین اورزانس چشم که در موارد آسیب های چشمی متخصص داخلی که مهارت بسیار بالایی در بیماری های چشم دارد در این موارد انجام وظیفه می کنند.لازم بذکر است در مواردی که نیاز به جراحی اورژانس می باشد جراح متخصص  بصورت شبانه روزی در بیمارستان مقیم یا بصورت آنکال اقدام به جراحی حیوانات آسیب دیده می نماید

 

 

یکی از وجوه تمایز بیمارستان دامپزشکی ایرانیان تخصصی عمل کردن کادر درمانی می باشد که این امر سبب ارتقاع سطح کیفی خدمات این مجموعه گردیده.

پرسنل علاقمند و آموزش دیده این مرکز که سال ها در مراکز دانشگاهی داخل و خارج کشور آموزش های لازم جهت رسیدگی به بیماران اورژانس را دیده اند و در سایر مراکز درمانی کسب تجربه نموده اند ،اکنون با عزمی راسخ آماده خدمت به حیوانات خانگی معصوم شما می باشند.

 

لازم بذکر است که همیشه راز موفقیت و پیشرفت یک مجموعه انتقاد پذیری آن است ،لذا از تمامی عزیزانی که از مجموعه بهداشتی و درمانی ما انتقاد یا پیشنهاد و شکایتی دارند در بخش تماس با ما فرم مخصوص نظر خواهی را پر نموده و مدیریت بیمارستان را در ارتقاع سطح کیفی مجموعه یاری نمایند

با امید به اینکه درد از همه مخلوقات خداوند دور باشد.

اورژانس شبانه روزی  دامپزشکی و ICU شبانه روزی دامپزشکی

 

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید